| Место происхождения: | Уси, Китай |
| Фирменное наименование: | FOFIA |
| Сертификация: | ICAR |
| Номер модели: | ZS007 |
| Документ: | ZS007 Animal ID Microchip.pdf |
| Количество мин заказа: | 5000 |
|---|---|
| Цена: | Подлежит обсуждению |
| Упаковывая детали: | 20 ПК кладут в мешки, полиэтиленовые пакеты упакованные в коробке коробки |
| Время доставки: | 5 рабочих дней |
| Условия оплаты: | ПайПал, западное соединение, Т/Т, Л/К |
| Поставка способности: | 70000 ПК/неделя |
| Частота: | 134,2 кГц | Емкость чипа: | 128Bit |
|---|---|---|---|
| Микрочип: | 1.4*8mm | Рабочая температура: | от -20°С до 60°С |
| Время записи: | > 1 000 000 раз | Масса: | 6.86g |
| Выделить: | ICAR certified animal ID microchip,Parylene coated pet tracking microchip,ISO 11784/5 FDX-B microchip |
||
ZS007 is an RFID animal pet ID microchip with disposable syringe designed exclusively for animals. This product meets 134.2kHz ISO 11784/ISO 11785 FDX-B standard. Each syringe is produced using top-quality European chips with read/write capability and features unique data security. It contains a disposable syringe, a perylene coating microchip, 6 one-dimensional bar code labels and a sterilized paper-plastic packing pouch.
| R/W Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø1.4*8mm |
| Anti-Collision Standard | IP67 |
| Guarantee | 10 years |
| Storage Temperature | -20°C to +50°C |
| Operation Temperature | 0°C to 50°C |
| Syringe Color | White |
| Weight | 6.86g |
| Length | 111±2mm |
| Width | 50±1mm |
| Packing Manner | 20 pcs/bag |
| Sterilization | EO gas, 5 years' guarantee |
| Bar Code Label | 8 adhesive-stickers |
| International Certification | International Committee For Animal Recording (ICAR) |
All our transponders have been approved by ICAR (International Committee For Animal Recording). 991 is our unshared ICAR code. We guarantee all encode numbers are unique worldwide.
Контактное лицо: Rita
Телефон: 15718519460